OFERTA

Centrala Zaopatrzenia Technicznego

W Centrali Zaopatrzenia Technicznego STEM Sp. z o.o. możemy poszczycić się współpracą z blisko 50 zaufanymi, sprawdzonymi firmami posiadającymi w swoim szerokim asortymencie najwyższej jakości narzędzia skrawające, ręczne, pomiarowe, ścierne oraz elektronarzędzia. Dzięki temu od ponad 30 lat jesteśmy w stanie dostarczać naszym Klientom wyłącznie najlepsze towary wiodących marek w konkurencyjnych cenach. Zaopatrujemy zarówno Klientów prywatnych, jak i warsztaty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszego sklepu.

Każdego roku poszerzamy grono współpracujących z nami firm o kolejnych producentów profesjonalnego sprzętu, chcąc jak najlepiej sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasi pracownicy to wyłącznie osoby wykwalifikowane, posiadające wszelkie niezbędne kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę, którą chętnie dzielą się z Klientem. Jesteśmy pewni, że odpowiedzą na każde Twoje pytanie i rozwieją wszelkie nękające Cię wątpliwości.

Posiadamy wszystko to, czego potrzebujesz – przede wszystkim szeroką ofertę, narzędzi służących do spawania, toczenia lub frezowania. W naszym sklepie kupisz między innymi gwintowniki Fanar czy płytki wieloostrzowe taegutec.

U nas znajdziesz:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i życzymy udanych zakupów.

Allegro