OFERTA NARZĘDZIA RĘCZNE

Narzędzia ręczne

W naszym asortymencie posiadamy wyjątkowe, trwałe narzędzia ręczne, które przydadzą się w każdym warsztacie. Sprzedajemy produkty takich firm, jak Kuźnia, Stahlwille, Format i Bahco.

 

Beta

Beta to marka, której historia sięga początku XX wieku. Jako producent profesjonalnych narzędzi zasłynęła w latach 70., tworząc charakterystyczny pomarańczowego wózek „Tank”, do którego kolorem nawiązuje logo firmy. Na początku lat 90. Beta automatyzuje produkcję i decyduje się na wdrożenie technologii laserowej. Dokładnie w połowie dekady uzyskuje certyfikat ISO 9001, a w roku 2000 wkracza na polski rynek. Od tej pory mamy dostęp do wysokiej klasy narzędzi do pracy ręcznej, takich jak młotki, dłuta, wkrętarki i szczypce, a także wkrętarki, wiertarki i narzędzia pneumatyczne. W ofercie BETA nie mogłoby zabraknąć także wózka typu Tank, m.in. z serii C26.

 

Format

Format to niemiecki producent wysokiej jakości narzędzi istniejący na rynku już od 1990 r. Z jego rozwiązań korzystają Klienci z całej Europy, w tym wiele zakładów warsztatowych oraz firm z różnych sektorów gospodarczych. W jego ofercie znajdują się m.in. klucze płaskie i nasadowe, narzędzia budowlane, podbijaki stolarskie i rzeźbiarskie oraz narzędzia do nanoszenia kleju, ściągania izolacji czy szlifowania. Ponadto Format produkuje także wkrętarki, szczypce, kleszcze i kombinerki, a także piły i brzeszczoty ręczne.

STAHLWILLE

Stahlwille istnieje na rynku już od 1862 roku. Ta niemiecka firma zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości narzędzi ręcznych. Ma swój polski oddział w Bielsku-Białej. Wszystkie oferowane przez nią produkty są trwałe, bezpieczne i z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

BAHCO

Bahco to firma z ponad 130-letnią historią, oferująca najwyższej jakości narzędzia do obróbki ręcznej, brzeszczoty bimetaliczne maszynowe i ręczne, a także piły taśmowe do stali.

Przejdź do strony producenta  Zapytaj o aktualną ofertę

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Allegro